Wyślij wiadomość
Tel:
B-Tohin Machine (Jiangsu) Co., Ltd.
B-Tohin Machine (Jiangsu) Co., Ltd.

Profesjonalny producent różnego rodzaju dmuchaw

Dom ProduktyRotary Air Blower

47,7m3 / min 110KW obrotowa dmuchawa powietrza zmontowana z obudową

47,7m3 / min 110KW obrotowa dmuchawa powietrza zmontowana z obudową

  • 47,7m3 / min 110KW obrotowa dmuchawa powietrza zmontowana z obudową
  • 47,7m3 / min 110KW obrotowa dmuchawa powietrza zmontowana z obudową
47,7m3 / min 110KW obrotowa dmuchawa powietrza zmontowana z obudową
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Orzecznictwo: ISO
Numer modelu: WLG210
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1
Szczegóły pakowania: Standardowa drewniana skrzynia eksportowa
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Model: WLG210 Pojemność: 25,7 m3 / min - 47,7 m3 / min
Nacisk: 50KPA-150KPA Moc silnika: 30 kW-110 kW
Główne materiały: Żeliwo kolor: niebieski, również na zamówienie
High Light:

Obrotowa dmuchawa powietrza 110 kW

,

obrotowa dmuchawa powietrza 47

O dmuchawie śrubowej

 

Dmuchawa śrubowa osiąga kompresję wewnętrzną podczas transportu powietrza we wnęce, dzięki czemu dmuchawa śrubowa ma większość zalet dmuchaw tradycyjnych, a jednocześnie ma wyższą wydajność.

 

Proces transportu i sprężania powietrza jest ciągły i postępujący, dzięki czemu pulsacja przepływu powietrza jest niższa, a hałas spalin i kontrola temperatury są lepsze niż w przypadku tradycyjnych dmuchaw.

 

Jako nowy typ dmuchawy obrotowej opracowany w ostatnich latach, dmuchawy śrubowe zaczęły być stosowane w napowietrzaniu, płukaniu zwrotnym gazowo-wodnym, oksydacyjnym odsiarczaniu, procesie fluidyzacji / homogenizacji i transporcie pneumatycznym ze względu na ich prostą konstrukcję, stabilność, oszczędność energii i niski poziom hałasu.

 

 

Dane dotyczące wydajności

47,7m3 / min 110KW obrotowa dmuchawa powietrza zmontowana z obudową 0

47,7m3 / min 110KW obrotowa dmuchawa powietrza zmontowana z obudową 1

 

Wymiar i inne dane

 

Model WLG210
Długość (mm) 2600
Szerokość (mm) 1700
Wysokość (mm) 1900
Rozmiar wylotu DN150
waga (kg) 1900
Hałas (dB) 82

 

 

Kompozycja

 

Dmuchawa śrubowa składa się z obudowy dmuchawy, głównego korpusu dmuchawy, silnika, filtra powietrza, tłumika, zbiornika pompy olejowej i filtra oleju.

Konstrukcja korpusu dmuchawy, będącej głównym elementem dmuchawy śrubowej, bezpośrednio wpływa na jej wydajność.Korpus główny składa się z obudowy, wirników śrubowych, skrzyni biegów, łożysk, uszczelnień wału itp.

 

47,7m3 / min 110KW obrotowa dmuchawa powietrza zmontowana z obudową 2

 

 

Zasada działania

 

Zasada działania dmuchawy śrubowej polega na tym, że dwa równoległe wirniki żeńskie i męskie zazębiają się ze sobą w cylindrze o kształcie „∞”, tworząc objętość roboczą.Dzięki przekładni synchronicznej wirnik obraca się z dużą prędkością w przeciwnym kierunku, a objętość robocza zmienia się okresowo w miarę obracania się wirnika, realizując sprężanie powietrza podczas transportu powietrza.Cykl pracy dmuchawy śrubowej można podzielić na trzy procesy: zasysanie, sprężanie i wywiew.Proces cyklu wygląda następująco:

 

1. Proces ssania

Zdjęcie ①: Powietrze wlatuje do objętości między zębami wirnika przez port ssący.Gdy rotor się obraca, objętość między zębami stale się zwiększa.

 

Zdjęcie ②: Kiedy objętość między zębami osiąga maksimum, objętość między zębami jest odłączana od portu ssącego i proces zasysania się kończy.

 

2. Proces kompresji

Zdjęcie ③: podczas kompresji

 

3. Proces wydechowy

Zdjęcie ④: Po podłączeniu objętości międzyzębnej do portu wylotowego rozpoczyna się proces wydechu.Podczas obrotu wirnika objętość między zębami stale się zmniejsza, kierując sprężone powietrze do rury wydechowej.Ten proces jest kontynuowany, dopóki wolumen nie osiągnie zaprojektowanych danych.

 

 

47,7m3 / min 110KW obrotowa dmuchawa powietrza zmontowana z obudową 3

 

 

Funkcje:

Niskie zużycie energii

Przyjmując zasadę termicznej kompresji adiabatycznej, całkowita wydajność bezolejowej dmuchawy śrubowej jest wyższa niż 75% i jest o 20% -35% wyższa niż w przypadku tradycyjnych dmuchaw.Charakteryzuje się również wyższym ciśnieniem spalin i niższym pulsem ciśnienia.

 

Niski dźwięk

Aerodynamiczny hałas wirnika ślimakowego jest bardzo mały, a moc jest stabilna, co eliminuje nagłe wypuszczanie powietrza wewnętrznego.Wlot w kształcie fali i odpowietrznik minimalizują wahania przepływu powietrza, a hałas dmuchawy jest mniejszy niż w przypadku tradycyjnego typu.

 

Inteligentna kontrola

Dostępne są inteligentne sterowanie PLC, zdalne sterowanie i wiele trybów komunikacji, co jest wygodne w obsłudze i konserwacji.

 

Niska cena

Zoptymalizowana konstrukcja konstrukcyjna umożliwia mniejsze zużycie energii i zapewnia trwałość produktu.Jednocześnie jednostka lekkiego ciężaru (obciążenia) działa płynnie bez specjalnej infrastruktury, co oszczędza koszty dla klientów.

 

Szczegóły kontaktu
B-Tohin Machine (Jiangsu) Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Iris Xu

Tel: +8615301523076

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
Inne produkty
B-Tohin Machine (Jiangsu) Co., Ltd.
No.69 Xijiu Road, Park Przemysłowy Środowiskowy SCI & TECH, Yixing, Jiangsu,Chiny
Tel:86-510-8707-6720
Strona mobilna Polityka prywatności | Chiny dobry jakość Three Lobe Roots Blower dostawca. © 2016 - 2024 root-blower.com. All Rights Reserved.